Udogodnienia dla dzieci

Przyjazd

Wyjazd

Miejsce przyjazne dzieciom

Kids Club

Stworzyliśmy wyjątkowy Kids Club, kolorową przestrzeń dla najmłodszych, ze ścianką wspinaczkową, zabawkami i książkami. Tutaj Twój Maluch na pewno nie będzie się nudził! W naszym obiekcie dzieci mają swoje własne miejsce, w którym mogą bawić się, eksplorować i spotykać nowych przyjaciół. Nasze dedykowane pomieszczenie z zabawkami to miejsce, w którym najmłodsi goście znajdą wiele atrakcji dostosowanych do ich wieku. 

Niezbędnik malucha

Akcesoria dla najmłodszych

Owca na Szlaku to miejsce, w którym poczujesz rodzinną i przyjazną atmosferę. Aby ułatwić pobyt rodzicom przygotowaliśmy bezpłatny „Niezbędnik Malucha” czyli zestaw najpotrzebniejszych akcesoriów dziecięcych, m.in łóżeczko turystyczne, huśtawka leżaczek dla niemowląt, wanienka, ręczniki dla niemowląt, foteliki do karmienia, lampka nocna czy inhalator. 

Udogodnienia na każdym kroku

zadbaliśmy o każdy szczegół

Dodatkowo, warto wspomnieć, że w naszym obiekcie znajdziesz także pralkę i suszarkę do ubrań, co pozwoli Ci na zachowanie świeżości i czystości Twoich ubrań podczas całego pobytu. W naszej rezydencji poświęcamy ogromną uwagę każdemu szczegółowi, aby Twój czas u nas był niezapomniany i wyjątkowy. Nasza troska o Twój komfort jest widoczna się zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz naszego budynku. Zapewniamy między innymi miejsce postojowe w naszym wygodnym garażu podziemnym, dostępne dla każdego apartamentu. U nas czeka na ciebie wygoda i zadowolenie z pobytu! 

 

Jesteś ciekawy, co u nas słychać? Odwiedź i polub nasze profile

© 2024 Owca na Szlaku - rodzinna Rezydencja w Zakopanem - wszystkie prawa zastrzeżone.

design by lemonpixel booking by hotres

left
right
Dorosłych
-
+
Wiek 0-3 dziecko
-
+
Wiek 4-9 dziecko
-
+
Wiek 10-17 dziecko
-
+
Zamknij