Dodatki

Przyjazd

Wyjazd

Zumba Kids

Energiczna Zabawa Dla Najmłodszych Odkrywców

ZUMBA KIDS to zajęcia o charakterystyce taneczno-zabawowej, stanowiące połączenie tańca wraz z przyjemnie spędzonym czasem. Lekcje odbywają się w wesołej atmosferze, muzyka jest energiczna i porywająca do tańca, głównie są to rytmy latino, ale także utwory przeznaczone do zabaw z dziećmi. Jest to 45 minut fantastycznej zabawy, dzięki której Państwa dziecko poprawi swoją koordynację ruchową, a także wzmocni i rozciągnie ciało a przede wszystkim będzie się dobrze bawić.  

Seanse saunowe

Wellness w Górskim Stylu

Zapraszamy na seanse saunowe, które odbywają się w saunie suchej (fińskiej) i polegają na polewaniu rozgrzanych kamieni wodą wzbogacaną o specjalne olejki zapachowe przeznaczone do wykorzystywania w saunie. Koncentraty zapachowe mają działanie terapeutyczne, pomagają usunąć napięcie nerwowe, codzienny stres i działają na psychikę ludzką odprężająco.

Śniadania z rabatem

Wyjątkowe smaki na twoim stole

W Owcy Na Szlaku niezapomniane chwile łączą się z pysznym jedzeniem. Dla naszych Gości oferujemy dostawę śniadań, których smak i estetyka umili poranki. Teraz zyskaj 15% rabatu na te wyjątkowe posiłki, których wyjątkowość podkreśla eleganckie i ekologiczne opakowanie. Współpracujemy również z Termami Chochołowskimi, oferując naszym Gościom specjalny rabat. Teraz Twoje dni w górach mogą być pełne smaków i relaksu.

Narty Skitourowe i zjazdowe

Aktywny wypoczynek zimową porą

Dla naszych Gości mamy wyjątkową ofertę - 10% rabatu na wypożyczenie sprzętu z centrum testowego ZAG - lidera nart skiturowych oraz nart zjazdowych. Wypożyczalnia zapewnia elastyczne godziny pracy. Wypożyczalnia oferuje również ręczny serwis nart, a także szkolenia z zakresu serwisu nart. Jest też możliwość organizowania całodziennych wyjść skiturowych z instruktorem w grupach 1-6 os. oraz zamówienie instruktora narciarstwa zjazdowego.

Masaże

RELAKSACYJNA OAZA

Zanurz się w luksusie relaksu. W Owcy Na Szlaku dbamy o Twoje dobre samopoczucie, oferując bogatą gamę masaży dostosowanych do Twoich potrzeb. Nasz wykwalifikowany personel zadba o każdy detal, sprawiając, że doświadczenie masażu stanie się dla Ciebie niezapomnianym momentem. Odkryj harmonię ciała i umysłu w naszym spokojnym otoczeniu, gdzie luksusowe masaże stają się integralną częścią Twojego pobytu w górach.

Maderoterapia

Manualne masaże terapeutki Justyny Rasały

Maderoterapia to technika terapeutyczna, która wykorzystuje specjalne drewniane wałeczki o różnych kształtach i rozmiarach. W trakcie masażu terapeuta wykorzystuje te narzędzia do intensywnego masażu skóry i tkanki podskórnej, a także mięśni i powięzi. Masaż drewnianymi wałeczkami ma na celu stymulację krążenia krwi i limfy co przyczynia się do poprawy ogólnego stanu zdrowia, zminimalizowania bólu oraz stresu.

 

Jesteś ciekawy, co u nas słychać? Odwiedź i polub nasze profile

© 2024 Owca na Szlaku - rodzinna Rezydencja w Zakopanem - wszystkie prawa zastrzeżone.

design by lemonpixel booking by hotres

left
right
Dorosłych
-
+
Wiek 0-3 dziecko
-
+
Wiek 4-9 dziecko
-
+
Wiek 10-17 dziecko
-
+
Zamknij