Sauny i jacuzzi

Przyjazd

Wyjazd

Jacuzzi z widokiem na las

Wodna regeneracja

Kąpiel dotleni organizm, oczyści go z toksyn i poprawi cyrkulację krwi. Wodny masaż wyzwoli również pozytywne endorfiny i zapewni odprężenie. Wizytę w jacuzzi polecamy każdemu, szczególnie jeżeli jesteś po długim spacerze górskim szlakiem czy szusowaniu na stoku.

Sauna sucha i ziołowa

odprężenie w fińskim stylu

Sauna i jej prozdrowotne właściwości są znane od dawna. Regularne saunowanie poprawi kondycję skóry oraz obniży poziom stresu i zmęczenia. Wpłynie również na układ odpornościowy i poprawi jego wydolność. W rezydencji znajdują się 2 sauny – tradycyjna sauna sucha oraz sauna ziołowa, w której para wodna nasycona jest olejkami eterycznymi lub wywarami przygotowanymi z ziół i kwiatów. 

Góry i aktywność

Bliskość natury i wypoczynek

Wierzymy, że synergia i połączenie aktywnego wypoczynku z bliskością natury pozytywnie wpłynie na jakość wypoczynku. Góry otwierają również szeroki wachlarz możliwość aktywnego wypoczynku przez cały rok. Z części naszych apartamentów roztacza się kojący i malowniczy widok na las oraz Nosal, a kilkuminutowy spacer pozwoli na zachwyty przyrodą w Tatrzańskim Parku Narodowym.

 

Jesteś ciekawy, co u nas słychać? Odwiedź i polub nasze profile

© 2024 Owca na Szlaku - rodzinna Rezydencja w Zakopanem - wszystkie prawa zastrzeżone.

design by lemonpixel booking by hotres

left
right
Dorosłych
-
+
Wiek 0-3 dziecko
-
+
Wiek 4-9 dziecko
-
+
Wiek 10-17 dziecko
-
+
Zamknij